1 облак бел и 12…

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: 1 облак бел и 12... | Бр. на страни: 26 | Димензии: 23 см | Корица: /

На небото има еден облак бел. Колку капки дожд може да паднат од него? Колку чадори се доволни за да не наврнат зградите? Колку капи носат кртовите кои спијат? А колку очиња се будни?

Отвори ја сликовницата и започни необично броење со Сани и Стела.

За три, два, еден...сега!

Цена: 200 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product 1 облак бел и 12…

Категорија:
ИСБН: 978-608-4892-54-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “1 облак бел и 12…”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in