100

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: 100 | Бр. на страни: 32 | Димензии: 10х20 | Корица: /

Кратки приказни и брзозборки, на секоја страница е претставена уште една македонска буква. Сликовница која соодветствува на возраста на која е наменета: децата кои со голема страст и заинтересираност влегуваат во дворецот наречен Азбука, а паралелно со тоа и во светот на самостојно, првопрочитаните книги. Трет дел од Едицијата Моите први книги“.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product 100

Категорија:
ИСБН: 9789989266270

1 оценка за 100

  1. Rated 5 out of 5

    Basho 2007 (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in