1000 години познати личности

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2006
Оригинален наслов: 1000 Years of famous persons | Бр. на страни: 248 | Димензии: 28 | Корица: /

Ова е книга за личностите кои оставиле белег во изминатиот милениум. Ова е елегантен, фактографски приказ на благородните и озлогласените; на нивните достигнувања и наследството што му го оставиле на човештвото. Kнигата изобилува со информации и интересни детали за овие исклучителни личности.

Цена: 900 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product 1000 години познати личности

Категорија:
ИСБН: 9989-30-742-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “1000 години познати личности”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in