1000 интересни факти за Украина

Издавач: Макавеј | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: 1000 цікавих фактів про Україну / Лаврик, Оксана | Бр. на страни: 260 | Димензии: А5 | Корица: мека

1000 интересни факти за Украина / Оксана Лаврик ; превод од украински јазик Вера Чорниј-Мешкова

Цена: 630 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Макавеј

Report an abuse for product 1000 интересни факти за Украина

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-205-500-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “1000 интересни факти за Украина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in