101 ОБЈЕКТ ВО СКОПЈЕ

Издавач: Трето уво | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: 101 BUILDINGS IN SKOPJE | Бр. на страни: 215 | Димензии: 31 | Корица: тврда

Луксузна монографија ДВД за 101 најзначајни градби во Скопје.

Цена: 1700 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product 101 ОБЈЕКТ ВО СКОПЈЕ

Категорија:
ИСБН: 978-608-65077-7-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “101 ОБЈЕКТ ВО СКОПЈЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in