150 godina od donošenja ustava Srbije iz 1869. godine

Издавач: Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2021
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 227 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 942 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product 150 godina od donošenja ustava Srbije iz 1869. godine

Категорија:
ИСБН: 978-86-7630-990-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “150 godina od donošenja ustava Srbije iz 1869. godine”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in