20 неверојатни девојки кои го променија светот

Автор: //
Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: 20 неверојатни девојки кои го променија светот | Бр. на страни: / | Димензии: A4 | Корица: /

Ова е книга за 20 неверојатни девојки со големи сништа, огромен талент и неверојатна упорност, кои станале големи жени! Концептот во книгата е поделен на: уметници, спортистки, истражувачки, модни икони, пронаоѓачки, писателки, активистки за човекови права. Нивната тајна? Тие научиле да се слушаат себеси, и да ги следат мечтите кои ги чувале во нивните срца. Потоа тие вложиле многу време за да ги постигнат целите кои ги поставиле пред себе! Нивната мисла: Нашите животи брзо минуваат, но понекогаш треба само да забавиш за да го промениш светот! Читајте и восхитувајте се!

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product 20 неверојатни девојки кои го променија светот

Категорија:
ИСБН: 7500910

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “20 неверојатни девојки кои го променија светот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in