20 Неверојатни екохерои кои ја спасуваат нашата планета

Автор: //
Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: 20 Extraordinary Green heroes | Бр. на страни: 88 | Димензии: 23,5 х 26,5 | Корица: /

Неверојатни приказни Ова издание ги раскажува неверојатните приказни за 20 неверојатни суперхерои кои ја спасуваат нашата планета. 20 приказни за луѓе со големи соништа, голем талент и неверојатна упорност кои станаа екохерои!

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product 20 Неверојатни екохерои кои ја спасуваат нашата планета

Категорија:
ИСБН: 7500989

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “20 Неверојатни екохерои кои ја спасуваат нашата планета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in