206 коски

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: 206 bones | Бр. на страни: 327 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Во човечкото тело има 206 коски...антрополозите-форензичари интимно го познаваат... а вие уживајте во читањето на најновиот роман од Кети Раикс.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 340 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product 206 коски

Категорија:
ИСБН: 9789989009129

1 оценка за 206 коски

  1. Rated 5 out of 5

    Цеце Ралева (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in