60 години ракомет во Македонија – Историја на радости и успеси 1948-1978 и 1978-2008

Издавач: Лекс Легис | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: 60 години ракомет во Македонија - Историја на радости и успеси 1948-1978 и 1978-2008 | Бр. на страни: 700 | Димензии: 30 | Корица: мека

Во книгата е опишано се што се одржувало во Македонските ракометни првенства, турнири, сите европски и светски натпревари и олимписки игри, за заслужни спортисти и спортски работници.

Цена: 1000 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product 60 години ракомет во Македонија – Историја на радости и успеси 1948-1978 и 1978-2008

Категорија:
ИСБН: 978-9989-2977-0-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “60 години ракомет во Македонија – Историја на радости и успеси 1948-1978 и 1978-2008”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in