7 Навики на успешните луѓе

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: The 7 habits of highly efective people | Бр. на страни: 386 | Димензии: 140 х 205 | Корица: мека

„7 Навики на успешните луѓе“ е обемна програма за развивање на свеста за тоа како досегашните перцепции и претпоставки го попречуваат успехот - како во деловните така и во личните односи. Овој пристап ќе ви го прошири начинот на размислување и ќе ве одведе до поголеми можности и поефикасно решавање на проблемите. Денес Стивен Р. Кови е најпочитуваниот мотиватор во корпоративниот свет.

Научете како да ги примените неговите 7 навики - и гледајте како ви го менуваат животот.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 500 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product 7 Навики на успешните луѓе

Категорија:
ИСБН: 9786084569091

1 оценка за 7 Навики на успешните луѓе

  1. Rated 5 out of 5

    Tomi Zografski (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in