A City Surprised. Belgrade in the Great War 1914-1915

Издавач: Institut za savremenu istoriju | Јазик: Srpski | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 244 | Димензии: 28 cm | Корица: /

Цена: 1566 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product A City Surprised. Belgrade in the Great War 1914-1915

Категорија:
ИСБН: 978-86-6433-007-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “A City Surprised. Belgrade in the Great War 1914-1915”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in