Administriranje Linux sistema

Издавач: Kompjuter biblioteka | Јазик: Srpski | Година: 2003
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 582 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1566 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Administriranje Linux sistema

Категорија:
ИСБН: 86-7310-244-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Administriranje Linux sistema”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in