Agencijsko novinarstvo : (minimum reči – maksimum činjenica)

Издавач: Čigoja, Fakultet političkih nauka u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2005
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 138 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 595 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Agencijsko novinarstvo : (minimum reči – maksimum činjenica)

Категорија:
ИСБН: 86-7558-333-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Agencijsko novinarstvo : (minimum reči – maksimum činjenica)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in