Agrarna politika FNRJ i seljaštvo u Srbiji 1949-1953.

Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: /
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 285 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 387 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Agrarna politika FNRJ i seljaštvo u Srbiji 1949-1953.

Категорија:
ИСБН: 86-17-07375-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Agrarna politika FNRJ i seljaštvo u Srbiji 1949-1953.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in