Akvilijev zakon i pravna kultura

Автор: Polojac, Milena
Издавач: Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 331 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 942 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Akvilijev zakon i pravna kultura

Категорија:
ИСБН: 978-86-7630-596-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Akvilijev zakon i pravna kultura”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in