Alati i pribori : Proračuni i konstrukcije alata za izradu delova od lima

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 249 | Димензии: 21 cm | Корица: тврда

Цена: 2399 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Alati i pribori : Proračuni i konstrukcije alata za izradu delova od lima

Категорија:
ИСБН: 978-86-7083-880-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Alati i pribori : Proračuni i konstrukcije alata za izradu delova od lima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in