Analiza sadržaja u sociologiji

Автор: Manić, Željka
Издавач: Čigoja | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 319 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 872 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Analiza sadržaja u sociologiji

Категорија:
ИСБН: 978-86-531-0287-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Analiza sadržaja u sociologiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in