ANAS 1-2

Издавач: Здружение Алб-Шкенца | Јазик: Shqip | Година: 2013
Оригинален наслов: ANAS 1-2 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0 | Корица: /

АНАС е научно списаније на Здружението Алб-Шкенца со седиште во Скопје, во која членуваат и објавуваат многу автори од внатре и надвор од земјата.  Главен и одговорен уредник е Проф.Д-р. Зечирја Незири. Досега се објавени 10 броја. Списанијето излегува 2 пати во годината.

Цена: 226 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Интерлингуа

Report an abuse for product ANAS 1-2

Категорија:
ИСБН: 1857-8896 1-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ANAS 1-2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in