ANAS 9-10

Издавач: Здружение Алб-Шкенца | Јазик: Shqip | Година: 2015
Оригинален наслов: ANAS 9-10 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0 | Корица: /

АНАС е научно списаниe на Здружението Алб-Шкенца со седиште во Скопје, во која членуваат и објавуваат многу автори од земјата и надвор од неа.  Главен и одговорен уредник е Проф.Д-р. Зечирја Незири. Досега се објавени 10 броја. Списанието излегува 2 пати во годината. 

Цена: 226 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Интерлингуа

Report an abuse for product ANAS 9-10

Категорија:
ИСБН: 1857-5560 9-10

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ANAS 9-10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in