Анонимна девојка

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: An Anonymous Girl | Бр. на страни: 408 | Димензии: 145x205 | Корица: мека

Кога Џесика Фарис ќе се пријави да учествува во психолошка студија спроведена од мистериозната д-р Шилдс, мисли дека сè што треба да направи е да одговори на неколку прашања, да ги земе парите и да си оди. Но, како што прашањата стануваат сè поинтензивни и поинвазивни, а сесиите со сè повеќе барања, од типот што да облече и како да се однесува, Џес почнува да чувствува како д-р Шилдс да знае што мисли... и што крие. Како што расте паранојата на Џес, станува јасно дека веќе не може да разликува што е реално во нејзиниот живот, а што е дел од манипулативните експерименти на д-р Шилдс. Заробена во мрежата на измама и љубомора, Џес мошне брзо сфаќа дека некои опсесии можат да бидат смртоносни.

Цена: 500 ден

100 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Анонимна девојка

Категории: ,
ИСБН: 978-608-259-762-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Анонимна девојка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in