Антички Ормолу Мантел Часовници

Издавач: Ѓорѓиевска Биљана | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Antique Ormolu Mantel Clocks | Бр. на страни: 31 | Димензии: 210x297 | Корица: тврда

Докоративните Антички Ормолу Мантел Часовници поставени на заштитната површина над каминот, се дополнителна атракција во просторијата. Софистицираната уметност и дизајн на античките позлатени часовници Ве оставаат без зборови и одразуваат силна врска помеѓу историјата и Вашето место.

Со моите илустрирани часовници Вие имате можност да го обоите минатото и да ставите своја впечатлива боја на секој часовник. 

Можеби времето прикажано на античките часовници ќе Ве потсетува на некои посебни моменти.

Вашите моменти се уникатни.

Цена: 690 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Антички Ормолу Мантел Часовници

Категорија:
ИСБН: 978-608-245-241-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Антички Ормолу Мантел Часовници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in