Antologija novije srpske lirike

Автор: Popović, Bogdan
Издавач: PortaLibris | Јазик: Srpski | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 324 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Цена: 664 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Antologija novije srpske lirike

Категорија:
ИСБН: 978-86-7818-485-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Antologija novije srpske lirike”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in