Atlas i biologjisë

Автор: José Tola
Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Atlas basico de biologia | Бр. на страни: 96 | Димензии: 28 | Корица: /

Серијата УЧИЛИШНИ АТЛАСИ се богато илустрирани научни -изданија кои во функција на наставната програма по речиси сите наставни предмети претставуваат извонредно дополнување на учебниците, а воедно и корисна прирачна литература за секоја домашна библиотека!

Цена: 330 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Atlas i biologjisë

Категорија:
ИСБН: 9989-108-16-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Atlas i biologjisë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in