Бакни ја жабата!

Издавач: ИКОНА | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Kiss That Frog! | Бр. на страни: 170 | Димензии: 14x21 | Корица: тврда

Негативните мисли и емоции се најголемата причина за луѓето да не можат да го исполнат својот потенцијал. Добрата вест е дека вие имате моќ да го промените тоа. Вие можете да ја „бакнете“ својата негативна жаба и да ја претворите во позитивна. Применете ги едноставните, но моќни методи и техники од оваа книга, за секој проблем да го претворите во придобивка и да живеете навистина несекојдневен живот!
Рангирано 3 од 5 според 1 рејтингот на корисниците

Цена: 499 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Бакни ја жабата!

Категорија:
ИСБН: 978-608-221-058-2

Questions and Answers

You are not logged in