Besëtytnitë shqiptare nga rrethi i Prilepit dhe Krushevës

Автор: Samedin Imeri
Издавач: Интерлингуа | Јазик: Shqip | Година: 2007
Оригинален наслов: Besëtytnitë shqiptare nga rrethi i Prilepit dhe Krushevës | Бр. на страни: 102 | Димензии: 20x14 см | Корица: /

Прикажани се народните суеверија од Прилепскиот и Крушевскиот крај 

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Интерлингуа

Report an abuse for product Besëtytnitë shqiptare nga rrethi i Prilepit dhe Krushevës

Категорија:
ИСБН: 978-9989-173-13-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Besëtytnitë shqiptare nga rrethi i Prilepit dhe Krushevës”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in