Биомеханичка проценка на движењето во спортот и вежбањето

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Биомеханичка проценка на движењето во спортот и вежбањето | Бр. на страни: 220 | Димензии: B4 | Корица: мека

Биомеханичка проценка на движењето во спортот и вежбањето : насоки од Британската научна асоцијација за спортот и вежбањето

Цена: 600 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Биомеханичка проценка на движењето во спортот и вежбањето

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-033-0

Questions and Answers

You are not logged in