Biostatistika : primena statistike u biologiji

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 198 | Димензии: 24 cm | Корица: тврда
Извадок:

Цена: 4342 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Biostatistika : primena statistike u biologiji

Категорија:
ИСБН: 978-86-80439-44-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Biostatistika : primena statistike u biologiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in