Боенка за добра ноќ

Автор: /
Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: БОЕНКА ЗА ДОБРА НОЌ | Бр. на страни: 128 | Димензии: 21 | Корица: мека

Ослободете си го умот од сите грижи и надминете ја несоницата боејќи ги овие магични и релаксирачки илустрации
Додека создавате вистинска уметност, вашиот неспокој полека исчезнува.
Боењето на овие уникатни, успокојувачки шари ќе ви помогне да мислите на убави нешта и ќе ви го насочи вниманието кон релаксација.
Ослободете се од стресот и подгответе се за лека ноќ.

Цена: 350 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Боенка за добра ноќ

Категорија:
ИСБН: 978-608-4569-32-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Боенка за добра ноќ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in