Боенка за спокоен ум

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: The mindfulness colouring book | Бр. на страни: 112 | Димензии: 14x20,5 cm | Корица: /

Смирете го немирот и ослободете се од стресот со боење.

Оваа книга со прекрасни илустрации изобилува со суптилни цртежи и сложени шари кои ќе ве поттикнат да медитирате понесени од креативноста и со полна присутност да ги боите страниците.

Одвојте неколку минути од денот – каде и да сте – и бојте за мир и спокоен ум.

Ема Фарарон е француски илустратор и графички дизајнер што живее и работи во Лондон.

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Боенка за спокоен ум

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-408-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Боенка за спокоен ум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in