БУДЕЊЕ НА ПЕТЕЛОТ

Издавач: „Орион“ Делчево | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: БУДЕЊЕ НА ПЕТЕЛОТ | Бр. на страни: 239 | Димензии: 210/145 | Корица: /

Карактеристично за оваа книга: Прва илустрирана антологија на  еротски афоризми, досега издадена во светот.

Застапени 117 автори од Македонија, Бугарија, Србија, Црна Гора, Бих, Република Српска, Хрватска, Полска и Русија.

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product БУДЕЊЕ НА ПЕТЕЛОТ

Категорија:
ИСБН: 978-608-4795-13-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “БУДЕЊЕ НА ПЕТЕЛОТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in