Da li je Jugoslavija morala da umre : …ili kako su etničke komunističke elite kontinuitetom svojih svađa dovele do neizbežnog kraha SFRJ

Издавач: Dan Graf | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 193 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 715 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Da li je Jugoslavija morala da umre : …ili kako su etničke komunističke elite kontinuitetom svojih svađa dovele do neizbežnog kraha SFRJ

Категорија:
ИСБН: 978-86-83517-96-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Da li je Jugoslavija morala da umre : …ili kako su etničke komunističke elite kontinuitetom svojih svađa dovele do neizbežnog kraha SFRJ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in