Да се види невидливото: разузнавањето за националната безбедност во несигурно време

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Seeng the Invisible | Бр. на страни: 244 | Димензии: 155х230 | Корица: /

Цена: 800 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Да се види невидливото: разузнавањето за националната безбедност во несигурно време

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-77-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Да се види невидливото: разузнавањето за националната безбедност во несигурно време”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in