Декоративните елементи на римските надгробни споменици меѓу средниот тек на Аксиј и Стримон

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Декоративните елементи на римските надгробни споменици меѓу средниот тек на Аксиј и Стримон | Бр. на страни: 260 | Димензии: 24 цм | Корица: /

Цена: 600 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Декоративните елементи на римските надгробни споменици меѓу средниот тек на Аксиј и Стримон

Категорија:
ИСБН: 978-608-4646-06-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Декоративните елементи на римските надгробни споменици меѓу средниот тек на Аксиј и Стримон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in