Детска карта на светот

Автор: /
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Детска карта на светот | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99х66см | Корица: /

На картата е претставено специфичното животинско царство во светот, од едната страна, а од задната страна е претставена политичката карта на светот. 

Цена: 500 ден

47 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Детска карта на светот

Категорија:
ИСБН: ///

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Детска карта на светот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in