Детски терапевтски приказни и игри

Оригинален наслов: Детски терапевтски приказни и игри | Бр. на страни: 76 | Димензии: 21 | Корица: мека

Оваа книга не поседува магично упатство за тоа како да станете најдобар родител во десет чекори, туку сосема спротивното. Ви помага да се присетите на тоа повторно да се биде дете и низ таа призма да се почувствуваат тие исти пулсирања, надежи и проблеми со кои се соочува едно дете и во исто време да успеете да ги совладате препреките со мудроста и мислата на возрасен.

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Детски терапевтски приказни и игри

Категорија:
ИСБН: 978-608-4689-39-3

Меѓународен центар за славјанска просвета

Questions and Answers

You are not logged in