Деветка бр.8

Издавач: Стрип Квадрат | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Деветка бр.8 | Бр. на страни: 60 | Димензии: 30цм | Корица: мека

8-ми број од стрип магазинот Деветка, гостин на бројот е Смиле Цветановски, застапен со интервју, стрип, и илустрации на насловна и задна страница.

Цена: 120 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Стрип Квадрат

Report an abuse for product Деветка бр.8

Категории: ,
ИСБН: 2545-4730

Questions and Answers

You are not logged in