Џастин Бибер прв чекор кон вечноста

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Прв чекор кон вечноста: Мојата приказна | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Во “Прв чекор кон вечноста“, Бибер искрено и непретенциозно ја раскажува приказната за неговото неверојатно патување од сиромашно момче од мало градче во Канада до светски феномен.
Рангирано 3 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 580 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Џастин Бибер прв чекор кон вечноста

Категорија:
ИСБН: 989PD3409100237

2 оценки за Џастин Бибер прв чекор кон вечноста

  1. Rated 1 out of 5

    Македонка Точевска (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    книгата е супер

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in