Digitalni marketing : integrisani pristup digitalnim marketinškim aktivnostima

Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 402 | Димензии: 29 cm | Корица: /

Цена: 2260 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Digitalni marketing : integrisani pristup digitalnim marketinškim aktivnostima

Категорија:
ИСБН: 978-86-17-19105-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Digitalni marketing : integrisani pristup digitalnim marketinškim aktivnostima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in