Dinuklearni kompleksi platine(II) sa azot-donorskim ligandima

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 71 | Димензии: 24 sm | Корица: /

Цена: 456 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Dinuklearni kompleksi platine(II) sa azot-donorskim ligandima

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0395-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Dinuklearni kompleksi platine(II) sa azot-donorskim ligandima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in