Дневник на прочитани книги

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Дневник на прочитани книги | Бр. на страни: 88 | Димензии: / | Корица: тврда

Овој нотес претставува твој мал личен дневник на книгите што ги читаш и веќе ги имаш прочитано. Во него можеш да ги прибележиш најважните делови од книгата, твоите омилени ликови или сцени, убавите мисли и некои убави реченици, па дури и твоите размислувања додека ја читаше книгата. Ваквите прибелешки ќе ти бидат корисни кога ќе сакаш да се присетиш на некои од твоите омилени книги или на твоите доживувања додека ги читаше.

Цена: 350 ден

30 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Дневник на прочитани книги

Категорија:
ИСБН: 978-608-247-660-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дневник на прочитани книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in