Досиејата на ФБИ

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 128 | Димензии: 125X200 | Корица: /

Збирка од разни документи, од американски пилоти, војници кои имале пристап до неверојатни информации и сведоштва на луѓе кои имале контакти со вонземјаните. Некои од нив се класифицирани како врвна тајна од Службата за разузнавање на САД и се конфискувани како закана за националната безбедност. Шокантни извештаи, изјави и тврдења после кои нема да гледате на светот со истите очи.

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Досиејата на ФБИ

Категорија:
ИСБН: 9786082011349

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Досиејата на ФБИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in