Дресираните го возвраќаат ударот

Издавач: Чудна шума | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Дресираните го возвраќаат ударот | Бр. на страни: 84 | Димензии: Б5 | Корица: мека

„Дресираните го возвраќаат ударот“ е втор дел од успешната приказна наречена „Како ги дресираме мама и тато“ – одлична духовита книга на Владимир Петрушевски (во коавторство со илустраторката Наташа Костовска), наменета за… родители (но и за поголеми деца).

Станува збор за кратки цртички кои се случки или дијалози со седумгодишните ќерки близначки на авторот.

Цена: 440 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Report an abuse for product Дресираните го возвраќаат ударот

Категорија:
ИСБН: 978-608-4938-28-6

Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дресираните го возвраќаат ударот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in