Древниот накит од Македонија : некропола Водоча : (XIV – почетокот на XIX век)

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2007
Оригинален наслов: Древниот накит од Македонија : некропола Водоча : (XIV - почетокот на XIX век) | Бр. на страни: 70 | Димензии: 23 цм | Корица: /

Цена: 900 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Древниот накит од Македонија : некропола Водоча : (XIV – почетокот на XIX век)

Категорија:
ИСБН: 978-9989-9655-9-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Древниот накит од Македонија : некропола Водоча : (XIV – почетокот на XIX век)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in