Дворец на опачини

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Дворец на опачини | Бр. на страни: 159 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Дворец на опачини е дело на авторот Ристо Давчевски. Книгата е воведена како изборна лектира за шесто одделение.

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Дворец на опачини

Категории: ,
ИСБН: 989PD9100167

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дворец на опачини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in