Džepna istorija muzike. od Orfeja do Ljubice Marić : muzikološke pesme s komentarima

Автор: Mićević, Kolja
Издавач: Knjižarnica Zlatno runo | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 208 | Димензии: 20 cm | Корица: /

Od Orfeja do Ljubice Marić , pregršt muzikoloških pesama sa komentarima iz bogate muzikološke riznica Kolje

Цена: 595 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Džepna istorija muzike. od Orfeja do Ljubice Marić : muzikološke pesme s komentarima

Категорија:
ИСБН: 978-86-89717-11-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Džepna istorija muzike. od Orfeja do Ljubice Marić : muzikološke pesme s komentarima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in