Едукативно помагало – Стотки, десетки, единици

Автор: /
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Едукативно помагало - Стотки, десетки, единици | Бр. на страни: 1 | Димензии: 16*12 | Корица: /

Едукативно помагало за дечиња од 4 до 8 годишна возраст, за полесно учење на стотките, десетките и единиците. Испечатено на подебел картон. 

Цена: 60 ден

37 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Едукативно помагало – Стотки, десетки, единици

Категорија:
ИСБН: 13

Questions and Answers

You are not logged in