Elementi numeričke analize : sa zbirkom zadataka i problema

Автор: Tošić, Dobrilo
Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 374 | Димензии: 25 cm | Корица: /

Цена: 1157 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Elementi numeričke analize : sa zbirkom zadataka i problema

Категорија:
ИСБН: 978-86-17-18345-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Elementi numeričke analize : sa zbirkom zadataka i problema”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in