ЕРУСАЛИМИ – поклонички икони на платно во Македонија 18-19 век

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: ЕРУСАЛИМИ - поклонички икони на платно во Македонија 18-19 век | Бр. на страни: 263 | Димензии: 29 | Корица: /

Цена: 3000 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product ЕРУСАЛИМИ – поклонички икони на платно во Македонија 18-19 век

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4646-26-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ЕРУСАЛИМИ – поклонички икони на платно во Македонија 18-19 век”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in