Европа школска карта

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Европа школска карта | Бр. на страни: 0 | Димензии: 52см х 41 см | Корица: /

Школска карта Европа, се користи како нагледно средство по часот Географија. Спакувана.

Цена: 70 ден

43 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Европа школска карта

Категорија:
ИСБН: 608204000-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Европа школска карта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in